معرفی برند بریلی و محصولات مراقبت از پوست آن.

معرفی برند بریلی و محصولات مراقبت از پوست آن

اگر زمان و حوصله ی کافی برای مطالعه تمام متن را ندارید تیتر مورد علاقه ی خود را انتخاب و کلیک نمائید

  • مقدمه
  • تاریخچه
  • برند چینی
  • مزیت های برند بریلی
  • دسته بندی انواع محصولات بریلی
  • لطافت پوست با بریلی

مقدمه

بریلی(breylee) نام برندی است که این روز ها بر سر زبان ها افتاده و توانسته رضایت بسیاری را جلب نماید . قیمت مناسب، مواد طبیعی، اثرگذاری سریع، سازگاری بالا، تنوع عالی و… همگی بخشی از مزیت هایی است که برند بریلی با خود به همراه دارد . این برند محبوب که چند سالی از ورودش به ایران می گذرد، توانسته راه چند دهه را در چند سال طی نماید . این برند با توجه به تیم تحقیق و توسعه ای که داشته، در چند  سال اخیر محصولات بی نظیری را برای رفع مشکلاتی نظیر جوش، آکنه، جای جوش، لک و…. ارائه داده است . استفاده از مواد طبیعی و فرمولاسیون ویژه سبب شده است تا این برند بتواند تاییدیه های مختلفی را در طی چند سال دریافت کند و از این طریق در کشور های بزرگی چون آمریکا، کانادا و… به محبوبیت برسد . ما در ادامه مروری دقیق بر این برند داشته ایم .

تاریخچه

بریلی را می توان جزو آن دسته از شرکت هایی دانست که بر اساس یک نیاز تشکیل شد و در ادامه سعی کرد تا به خوبی پاسخگوی آن باشد. در واقع ماجرای این برند به سال 2012 بر می گردد . زمانی که کیت به دنبال راهکاری برای تسکین و ترمیم جوش های صورت فرزند نوجوان خود بود . او بعد از تحقیق بسیار متوجه شد که روغن درخت چای استرالیایی می تواند در درمان جوش ها ی صورت موثر باشد . او به کمک چند تن از دوستانش توانست مقداری روغن درخت چای از استرالیا تامین کند و آن را برای صورت فرزندش استفاده نماید . این روغن می توانست تا حد قابل توجهی جوش های صورت را تسکین دهد و باعث ترمیم آن ها شود اما با این وجود هنوز کامل نبود چرا که مشکلات مختلفی در خود داشت . برای مثال این روغن باعث آلرژی و خشکی پوست می شد . اما این موضوع باعث تسلیم کیت نشد. او تیمی از متخصصین تشکیل داد و برای بهبود عملکرد این روغن چهار سال کامل به تحقیق و پژوهش پرداخت . او در نهایت در سال 2016 توانست محصول ایده آلی را بسازد که می توانست برای تمام پوست ها مفید باشد و افزون بر این هیچ گونه عارضه ای نداشته باشد . محصول تولیدی آن ها می تواند به طرز چشم گیری جوش ها را تسکین و درمان کند . همین مورد سبب شد تا کیت در همان سال شرکت بریلیBreylee را تاسیس نماید . شعار اصلی این شرکت ” زیبا باش، طبیعی باش، خودت باش” است . این شعار در واقع اصول اساسی شرکت را بیان می کند که تمرکز ویژه ای بر روی استفاده از مواد طبیعی برای زیبایی افراد دارد . موفقیت محصولات طبیعی برند بریلی به حدی بود که این شرکت توانست تا سال 2019 گستره  تولیدات خود را گسترش دهد و طیف وسیعی از محصولات را برای زیبایی صورت را ایجاد نماید . نکته قابل توجه این است که این برند اخیراً توسط شرکت چینی شنزن خریداری شده که به عنوان یکی از بزرگترین غول های تجاری چین شناخته می شود. همین مورد باعث شده تا در چند سال گذشته برند بریلی(breylee) به بسیاری از کشور های جهان نفوذ کند و موفقیت های بسیاری را کسب نماید .

محصولات مراقبت از پوست برند بریلیبرند چینی

در طی چند دهه ی گذشته محصولات بی کیفیت چینی باعث شده تا بیشتر مردم نسبت به کلیه ی تولیدات چینی بد بین شوند.در واقع این موضوع یک پس زمینه ی ذهنی بسیار منفی ایجاد کرده که انتخاب صحیح را از مردم سلب کرده است . زمانی که بیشتر خریداران متوجه می شوند که بریلی(breylee) یک برند چینی است ، دیدگاه دیگری نسبت به آن می گیرند . اما باید در این رابطه شفاف سازی هایی صورت گیرد . در واقع بریلی یک برند فلیپینی است اما توسط غول تجاری چینی شنزن خریداری شده و محل تولیدات محصولات هم در کشور چین است . باید عنوان کرد که استاندارد این برند فراتر از تمام برند های چینی بوده و داشتن تاییدیه های مختلفی نظیر FDA آمریکا نشان دهنده ی کیفیت بالای این محصولات است. در واقع همین متمایز بودن فرمولاسیون و کیفیت بالای محصولات سبب شد تا برند بریلی بتواند در کشور های مختلفی نفوذ داشته باشد . از طرفی دیگر این برند همواره فرمولاسیون خود را بر اساس ترکیبی از مواد طبیعی می سازد تا از این طریق بتواند میزان عوارض جانبی را به حداقل برساند و میزن تاثیر گذاری را بیشتر نماید . این فاکتور چیزی بوده که می توان به سادگی از تاریخچه و البته کارنامه ی موفق چند سال گذشته ی این برند دریافت نمود چراکه همین سیاست گذاری بوده که این برند را در چند سال گذشته تا این اندازه معروف و موفق نموده است. فاکتور دیگری که این برند چینی را نسبت به سایرین متمایز می کند، تیم تحقیق و توسعه ی آن است . این برند همواره سعی می کند تا بر اساس آخرین یافته های علمی محصولات خود را ایجاد نماید. از طرفی بخش کنترل کیفیت این برند هم، هر محصول را قبل از عرضه چندین بار بررسی کرده و از جهات مختلف میزان اثر گذاری و یا عوارض جانبی آن را کامل بررسی می کند. این حساسیت باعث شده تا این برند بتواند بر خلاف بیشتر رقبای چینی خود، تاییدیه های جهانی را دریافت نماید .

مراقبت از پوست و مو با برندهای چینیمزیت های برند بریلی

برند بریلی (breylee) در مدت زمان کمتر از ده سال توانسته به بسیاری از کشور های جهان نفوذ کند . در واقع این امر برای بسیاری از برند ها چند دهه طول می کشد اما بریلی توانست در چند سال آن را به انجام برساند  . دلیل این موضوع را تنها می توان در مزیت های برند بریلی جستحو نمود . این برند سعی کرده تا تمام نقاط ضعف برند های دیگر را به نقطه قوت خود تبدیل کند . استفاده از مواد طبیعی یکی از مهم ترین مزیت های آن است . در واقع این موضوع یکی از اساسی ترین اصولی است که بریلی از همان ابتدا به آن پایبند بوده و در شعار خود هم بر آن تاکید کرده است. برند بریلی تلاش کرده برای تک تک محصولات خود از مواد و متریال هایی با پایه ی طبیعی استفاده کرده و کمتر مواد شیمیایی و نگهدارنده را با آنها ترکیب نماید. این موضوع سبب شده تا محصولات این برند عموماً اثرگذاری بهتر و البته عوارض جانبی کمتری داشته باشند و این چیزی است که شما می توانید از زبان بیشتر مصرف کنندگان این برند بشنوید . مزیت دیگری که در این شرکت رعایت می شود، فرمولاسیون ویژه است. در واقع بریلی(breylee) سعی می کند تا از فرمولاسیون های عمومی دوری کند و هر محصولش را بر اساس فرمولاسیون ویژه خود و توسط تیم تحقیق و توسعه اش تولید نماید . این موضوع باعث می شود تا این برند در مقایسه با تمام شرکت های موجود در بازار متفاوت باشد و ساده تر توجه مخاطبان را جلب کند . تنوع بالا از دیگر مزیت هایی است که می توان در برند بریلی مشاهده نمود . این برند سعی کرده تا برای هر یک از مشکلات پوستی که افراد با آن درگیر هستند، محصولاتی ایده آل تولید نماید . از جوش و جای جوش گرفته تا لکه های پوستی که در ساختار هایی همچون کرم، تونر، سرم و…. به بازار عرضه شده است . مجموع این موارد سبب شده تا برند بریلی(breylee) یک گزینه ی مناسب برای افراد باشد.

مزیت های برند بریلیدسته بندی انواع محصولات بریلی

همانگونه که اشاره کردیم برند بریلی(breylee) سعی داشته تا برای تمام مشکلات پوستی راهکارهایی بر مبنای درمان طبیعی ارائه نماید . همین موضوع سبب شده تا میزان تنوع این برند تا حد قابل توجهی افزایش یابد و بتواند طیف وسعی از محصولات را تولید نماید . این محصولات را می توان به طور کلی در دسته های زیر قرار داد :

1 –انواع سرم صورت

2 – انواع کرم

3 – انواع فوم و شوینده صورت

4 – انواع تونر صورت

و…

در میان محصولات مراقبت از پوست برند بریلی لاین چای سبز بسیار مورد استفبال و رضایت دوستان واقع شده است چون به خوبی توانسته است مشکلات جوش صورت و آکنه را درمان کند.

ست تخصصی درمان جوش صورت و آکنه چای سبز بریلی

حذف آکنه و جوش صورت – بدون روغن و چربی – آبرسان و مرطوب کننده – بستن منافذ باز پوست – ترمیم بافت آسیب دیده پوست و … مشاهده و خرید ست تخصصی درمان جوش صورت و آکنه چای سبز بریلی

ست تخصصی درمان جوش و آکنه چای سبز بریلی برند بریلی (breylee) بر خلاف رقبایش بیشتر محصولات خود را در ساختار سرم ها عرضه کرده است. به گونه ای که بیش از 50 درصد تولیدات این شرکت به صورت سرم عرضه می شوند. البته باید عنوان کرد که هر یک از این محصولات، برای طیف ویژه ای از مشکلات کاربرد دارند . درمان سیاهی دور چشم، درمان جوش و لک، جوان سازی پوست، رفع چین و چروک و… همگی بخشی از مشکلاتی است که برند بریلی(breylee) برای رفع آن ها محصول ویژه عرضه نموده است.

دسته بندی انواع محصولات بریلیلطافت پوست با بریلی

همانگونه که تا این لحظه دریافته اید، برند بریلی(breylee) تمرکز ویژه ای بر روی سلامت و البته لطافت پوست دارد . این برند تلاش کرده محصولات خود را به گونه ای تولید نماید تا هم خاصیت ترمیم سازی مشکلات پوستی را داشته و هم پوست را در برابر انواع خطرات و آسیب های وارده محافظت سازد. دقیقاً به همین سبب است که بیشتر محصولات آن در قالب سرم عرضه می شود . نکته ی دیگری که در این رابطه وجود دارد ، طبیعی بودن پایه ی این محصولات است . همانگونه که در شعار این برند ذکر شده، این شرکت محصولات خود را بر پایه ی ساختار ها و مواد طبیعی می سازد و به همین جهت است که بیشتر محصولات آن برگرفته از موادی چون عسل، روغن درخت چای و… است . این فاکتور نه تنها اثر بخشی آن را بهبود می دهد بلکه می شود تا عوارض جانبی کمتری ایجاد شود که این به نوبه ی خود اثر گذاری یک ماده را دو چندان می کند . فاکتور دیگری که باعث می شود تا محصولات بریلی پوست شاداب تری را به شما بدهند، فرمولاسیون ویژه ی آن ها می باشد که اجازه می دهد تا هر محصول برای طیف وسیعی از پوست ها مناسب باشد. ترکیب این موارد با یکدیگر سبب می شود تا محصولات بریلی یک گزینه ی بسیار ایده آل برای ایجاد شادابی و لطافت پوست باشد .

مرجع معتبر خرید محصولات برند جهانی بریلی وبسایت آرایشی تمشک

arayeshitamashk.com

لطافت پوست با بریلی